Služby


Šitie závesov a záclon

Neviete si poradiť s výberom záclon, garníž alebo vyriešiť zatienenie atypických okien? Radi Vám poradíme na našej predajni. Môžete si vybrať zo širokého sortimentu trendových látok, ktoré máme skladom alebo si objednať z našich vzoriek. Dodanie tovaru pri výbere zo vzoriek je zvyčajne do 2 dní.
Ponúkame aj doplnkové služby zamerania priestoru, montovania garníž a zavesenia záclon/závesov u Vás doma. Správne zameranie a zavesenie má vplyv na výsledný vizuálny efekt. Odporúčame pri drahších látkach, atypických priestoroch a komplikovanejších riešeniach. Cenník služieb nájdete u nás na predajni alebo Vám ho na vyžiadanie zašleme e-mailom.

Poradenstvo a kompletná realizácia u Vás doma

Nemáte čas navštíviť nás osobne? Kontaktujte nás a my Vám radi s výberom pomôžeme priamo u Vás doma. Prinesieme vzorky záclon, závesov, garníž, koľajničkových systémov a Vy si môžete vybrať v pokoji Vášho domova. Zameriame si u Vás všetko potrebné a následne ušijeme a vyrobíme na mieru. Montáž garníž, vyžehlenie a zavesenie záclon/závesov je samozrejmosťou.

Predaj bytového textilu

Závesy ▪ záclony ▪ antialergické vankúše ▪ anatomické vankúše ▪ páperové paplóny ▪ posteľné oblečenie zo 100% bavlny ▪ bavlnený satén ▪ napínacie plachty ▪ bavlnené plachty ▪ matrace ▪ matracové chrániče ▪ farebné uteráky ▪ veľké osušky ▪ španielske deky ▪ prešívané prehozy ▪ poťahové látky ▪ plyš ▪ bambusové utierky ▪ prestierania stolov ▪ teflónové obrusy ▪ kúpeľňové predložky ▪ bytové dekorácie ▪ doplnky do domácnosti.

Textílie pre hotely a penzióny

Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou záclon a závesov pre hotely, penzióny, bary a reštaurácie. Pozrite si našu prácu v sekcii referencie. Vieme zabezpečiť aj kompletný sortiment hotelového textilu.

Naša ponuka v skratke: