O nás


Viac ako 15 rokov skúseností

V oblasti bytového textilu pôsobíme viac ako 15 rokov. Špecializujeme sa na realizáciu záclon a závesov. Každý rok sa zúčastňujeme viacerých slovenských a celosvetových výstav zameraných na dekorovanie okien a nové trendy v bytovom textile. Do každého interiéru Vám navrhneme záclonu/záves alebo inú tieniacu techniku. Priamo spolupracujeme s výrobcami záclon, dekoračiek a bytového textilu.

Náš sortiment je vhodný do rodinných domov a bytov, hotelov, reštaurácií, penziónov, luxusných víl, chát, kancelárií, pre skrášlenie každého interiéru a vytvorenie tej pravej atmosféry domova.

Radi prídeme k Vám domov, zameriame priestor a navrhneme spolu s Vami vhodné riešenie. Pripravíme koľajničku na mieru, ušijeme, nariasime a vyžehlíme záclony/závesy a celý systém u Vás nainštalujeme/zavesíme. Takto si budete môcť byť istí, že výsledok bude v súlade s Vašimi očakávaniami.

Výhody kamennej predajne

Ušitá, nariasená a zavesená záclona vyzerá na nerozpoznanie od tej na obrázku či na kotúči. U nás si môžete vybrať aj z hotových záclon a závesov, ktoré šijeme pre inšpiráciu. Ak si nevyberiete z ponuky ušitých záclon, radi Vám poradíme vhodný vzor a farebnú kombináciu, ktorá sa hodí do Vášho interiéru. Skladom máme kilometre záclon a závesov a stovky vzoriek v trendových farbách a dizajnoch.

Nájdete u nás aj kompletnú ponuku bytového textilu.

Služby
Naše služby zahŕňajú šitie závesov a záclon na mieru ako aj predaj bytového textilu a komplexný hotelový program.

Zisti viac

Referencie
Pozrite si niektoré z našich zrealizovaných prác a nechajte sa nimi inšpirovať.

Zisti viac

Kontakt
V sekcii kontakt nájdete základné kontaktné informácie a orientačnú mapu s našou predajňou.

Zisti viac